Oblasti

V každej z oblastí je niečo unikátne. Vyberte sa na tieto miesta spolu s nami a dozviete sa miestne legendy a zaujímavosti.

Vysoké Tatry

Sú srdcom Karpát. Hory, ktoré síce nevedia rozprávať, ale ukážu vám svoju krásu, silu, krutosť a živelnosť.  Horský sprievodca vám porozpráva historky, legendy a iné zaujímavosti.

Nízke Tatry

Vrchy, ktoré v sebe skrývajú veľa tajomstva, kde ľudia od pradávna chodievali loviť, hľadať nerasty a nachádzali úkryt pred nepriateľom.

Belianske Tatry

Len malá časť týchto hôr je sprístupnená verejnosti, ale oplatí sa ju navštíviť . Čakajú na vás krásne pohľady na okolité kopce a nížiny, ktoré vytvárajú farebný kontrast v každom období.

Západné Tatry

Sú pýchou Liptova, kde vyrástli mnohí známi športovci, čo je dôkazom toho, že aj v malých horách môže vyrásť svetový velikán.

Slovenský raj

 Nie vrcholy a štíty, ale tiesňavy a rokliny sú najzaujímavejšími miestami tejto oblasti. Čarokrásne vodopády a kaskády, ktoré sú na dotyk od vás.

Malá Fatra

Nie nadarmo sa tu usadil Jánošík a jeho družina. Už vtedajší zbojníci vedeli, že tieto hory im poskytujú všetko, čo očakávajú. Objavte aj vy tieto čarokrásne miesta.

Každý deň v horách!