Zimné aktivity

Vyberte sa s nami do hôr objavovať krásy prírody

Hory sú ako stvorené na oddych a relax v každom ročnom období. Zima je pre mnohých najobľúbenejším ročným obdobím,  hlavne  pre vyznávačov zimných športov.  Lyžiari, snoubordisti i bežkári tvoria najpočetnejšiu  skupinu návštevníkov zimných hôr. Nájdú sa aj miesta, na ktorých v zime nikoho nestretnete. Vyberte sa objavovať krásy tohto sveta v sprievode odborníka.  Každý, kto sa chystá do hôr, by sa mal dobre pripraviť a to za vás zorganizuje horský sprievodca.

Snežnice

Po skialpinizme – skitouringu  je to najideálnejšia  možnosť pohybu po zasnežených horách. Hlavne pre tých čo sa neodvážia lyžovať po neupravených kopcoch.  Je to pravdepodobne jeden z najstarších zimných  pohybov po zasneženej prírode. Objavte naše hory v zime so snežnicami na nohách s profesionálnym horským sprievodcom.

Viac

Skitouring

Ľahká forma skialpinizmu v ktorej sa vynechali technicky náročné prvky horolezectva. Práve preto je skitouring oveľa dostupnejšia forma pohybu v horách na lyžiach pre širšiu skupinu ľudí. Nájdu si tu svoje miesto rovnako začiatočníci, pokročilejší hobíci aj výkonnostní športovci. Všetci tí, pre ktorých je výstup rovnako potešujúci ako zjazd.

Viac

Zimná turistika

Zimná turistika je krásna. Pohyb po zasneženej prírode, horách si vyžaduje viac skúsenosti a použitie správneho výstroja. Profesionálny horský sprievodca všetko zariadi, alebo navrhne akú výstroj je potrebné mať stále so sebou, tak aby pohyb v horách bol čo najpríjemnejší a najbezpečnejší. Výsledkom všetkého bude krásny zážitok.

Viac

Každý deň v horách!