Letné aktivity

Vyberte sa s nami do hôr objavovať krásy prírody

Ľudia si chodia do hôr oddýchnuť, načerpať novú silu a energiu z prostredia. Zabudnúť na každodenné starosti a problémy. Samozrejme horské prostredie toto všetko ponúka. Záleží ale na niekoľkých faktoroch, ktoré treba splniť, aby návrat domov bol vždy rovnako bezstarostný, ako chvíle strávené niekde v doline či na vrchole. Využite službu horského sprievodcu na splnenie  vašich snov.

Turistika

Je šport, ktorý si môžu súčasne užívať najmenší, teda deti, aj ich rodičia či starí rodičia. Náročnosť a dĺžku prispôsobíme zručnostiam a kondícii tak, aby mal každý z výletu vlastný zážitok. Najkrajšou odmenou bývajú spomienky na chvíle strávené bez starostí v prírode.

Viac

Horská cyklistika

Radi objavujete nové miesta na dvoch kolesách? Krátke či dlhé stúpania na konci ktorých sú výhľady, ktoré z bežnej asfaltovej cesty nikdy neuvidíte. Singletraily, hravé vozenie sa či technické úseky,  širšie lesné cesty,  po ktorých sa dá ísť s vetrom o preteky.

Viac

Via Ferrata

Láka vás lezenie! Nič lepšie ako prekonávanie náročnejších úsekov s maximálnou mierou bezpečnosti neexistuje. Jednoducho Via ferrata. Len zaistená cesta nás zavedie na miesta, ktoré by bez horolezeckých skúseností boli len ťažko dostupné.

Viac

Každý deň v horách!